Karol Nienartowicz na swoim koncie ma ponad 70 biwaków w górach Europy. W każdą z podróży zabierał namiot, który stał się głównym bohaterem jego zdjęć.

Karol Nienartowicz zaczął biwakować i robić zdjęcia w górach w 2009 roku.

- Początkowo były to zwykłe zdjęcia dokumentujące, gdzie nocowałem i w jakich warunkach. Z czasem zacząłem przywiązywać do nich większą wagę i uczyniłem namiot głównym bohaterem wielu zdjęć - mówi.

Czytaj też: ">Piękne dziewczyny z "Gry o tron". Zobaczymy je w piątej seriiNa koncie ma już ponad 70 biwaków w górach Europy. Fotografował w górach Polski, Czech, Słowacji, Rumunii, Ukrainy, Czarnogóry, Albanii, Bośni, Macedonii, Szwajcarii, Francji, Austrii i Szkocji.

- Pierwsze zdjęcie wykonałem w Rumunii w Górach Rodniańskich (namiot kolegi), zdjęcie z moim namiotem w roli głównej zrobiłem w Rumunii w Górach Fogaraskich w 2009 r. Ostatnią z fotografii wykonałem w Alpach Berneńskich w Szwajcarii w sierpniu 2014 r. - mówi Karol Nienartowicz.

Zobaczcie galerię zdjęć.

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!