(© KMP Ruda Śląska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znasz swojego dzielnicowego? Wiesz, do kogo możesz zwrócić się o pomoc? Najwyższa pora. Prezentujemy Wam rudzkich dzielnicowych

Aspirant sztabowy Marek Jeglorz ma 41 lat. Do służby w policji wstąpił we wrześniu 1991 roku. Do września 1992 roku uczestniczył w kursie podstawowym, Następnie, od października 1992 roku, pan Marek pracował w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym komisariatu nr 1 w Rudzie Śląskiej.

Marek Jeglorz został dzielnicowym w 1998 roku. Obejmuje rejon nr 2 komisariatu nr 1 w Rudzie Śląskiej.

Dzielnicowy w rejonie służbowym patroluje ulice: Bytomską (numery: 1-11 i 2-8), Czereśniową, Floriana, Karola Goduli, Imieli, Joanny (numery: 1-13 i 2-14), Kolbego, Lipa, Lipińską, Nowaka, Plac Niepodległości, Podlas, Przedszkolną, Rencistów, Starą, Tiałowskiego oraz Tylną.

Dzielnicowy aspirant sztabowy Marek Jeglorz dostępny jest pod nr tel. 32 344-15-17 lub 518.

Pracę dzielnicowego nadzoruje zastępca komendanta komisariatu, aspirant sztabowy Zbigniew Barczyński.

Najczęstsze problemy w rejonie to: picie alkoholu w miejscach niedozwolonych oraz przemoc w rodzinie.

Pan Marek najbardziej ceni sobie w służbie/pracy: lojalność oraz koleżeństwo.

Zainteresowania i pasje oraz sposób spędzania wolnego czasu to: sport - piłka nożna, muzyka - najbardziej rockowa, Ponadto siłownia, rekreacja i sport.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!