Macie fajne propozycje na walentynki? Podzielcie się nimi!

Zajrzyjcie tu, bo znaleźliśmy dla Was parę fajnych pomysłów na spędzenie walentynek. Macie inne? Czekamy na Wasze propozycje!

1/1
ARC Fantasy Park

Coraz częściej na walentynki, zamiast kolacji wybieramy zabawę taneczną z przyjaciółmi do białego rana

Pomysłów jest sporo. Niektórzy walentynki spędzą w domu, inni na romantycznej kolacji. Są i tacy, którzy w święto to wybiorą zabawę w gronie przyjaciół. Bo walentynki, to święto nie tylko dla zakochanych. W tym roku ten dzień wypada w poniedziałek - dlatego większość z nas planuje bawić się już przez weekend. Od czego zaczniemy?

- Pomysły rodzą się spontanicznie. Dzisiaj nie mam jeszcze planów na walentynki. Ale na pewno będzie to coś ekstra - zapowiada pan Ryszard z Nowego Bytomia, który walentynki planuje spędzić razem z żoną.

Dla par propozycji na spędzenie tego szczególnego święta nie brakuje. Można wybrać się na kolację do restauracji, ale pomysłem jest też wieczór ten spędzić z muzyką lub kabaretem. W Fantasy Parku w CH Plaza świętować zaczynamy już jutro. Na początek zagra Dave Bo na saksofonie. Towarzyszyć mu będzie muzyka DJ. Będzie też słodka fontanna czekoladowa, konkursy i nagrody w postaci bonów zakupowych, czy zaproszeń do restauracji. Początek zabawy o godz. 21. Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. A w poniedziałek, kiedy to przypada kalendarzowy dzień zakochanych Fantasy Paryk proponuje zabrać swoją walentynkę na kręgle. Dla par będzie w tym dniu 50 procent taniej w salonie CH Plaza.

Natomiast niedziela z Plazie to spotkanie z portrecistą, karykaturzystą, czy tarocistką. Będą też konkursy z nagrodami. A wieczorem - na znak naszej miłości, wypuścimy w niebo chińskie lampiony szczęścia. Impreza potrwa w godzinach od 16 do 19.
∨ Czytaj dalejZaś dla tych, którzy chcą spędzić walentynki w klimacie kabaretowym - okazja do tego będzie w poniedziałek w zabrzańskim Domu Muzyki i tańca. Tam o dobrą zabawę zadbają Łowcy.B, artyści z NeoNówki oraz zespół muzyczny Żarówki. Początek o godz. 19. Bilety wstępu kosztują 50, 60 i 70 zł. Można je kupić przez internet i w kasie DMiT-u.

Swoja ofertę na walentynki ma również rudzkie kino Patria. W poniedziałek o godz. 17.30 na ekranie Patrii do obejrzenia będzie "Zwerbowana miłość". Natomiast o godz. 19.30 na kinowym ekranie wyświetlany będzie melodramat "Smaki miłości".

Z kolei na koncertowe walentynki można się wybrać jutro do Śląskiego Centrum Kultury w Świętochłowicach, gdzie o godz. 18 odbędzie się koncert pod hasłem Reggae Night. Bilety w cenie 30 zł(przedsprzedaż) i 40 zł(w dniu koncert).

Pomysły się mnożą. A jak wy spędzicie tegoroczne walentynki? Macie już jakieś pomysły? Czym zaskoczycie swoją partnerkę lub swojego partnera? Podpowiedzcie nam jak można fajnie spędzić ten dzień!
Joanna Oreł Joanna Oreł
źródło: Dziennik Zachodni

Więcej na temat

Komentarze (3)

avatar
avatar
Tomek (gość)

Ja znalazłem coś takiego: http://insightsdiscovery.pl/ - kiedyś w poprzedniej firmie korzystaliśmy z tego - ciekaw jestem co na to powie moja Pani :)

avatar
Wojtek (gość)

Ja jutro zabieram swoją Kobietkę na romantyczny spacer, a potem... Kolacja na barce Augusta. Mają tam piękny widok na Wisłę i kładkę Bernatka, gdzie od ponad roku wisi nasza kłódka :)

Wybierz kategorię