Przyjaźń między kobietami jest czymś naprawdę cennym i niezwykłym. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia! Zobaczcie całą galerię.

Na Wasze fotografie czekaliśmy do końca 8 marca. Pokazałyście nam, jak wspaniała jest Wasza więź. Teraz macie szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody dla siebie i swojej przyjaciółki.
Co należy zrobić?

1. Zaloguj się w serwisie
2. Przejdź do listy wszystkich kandydatur: kliknij tutaj i wybierz najlepsze Twoim zdaniem zdjęcie
3. Głosuj! Etap głosowania potrwa do południa 13 marca.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA I ZAGŁOSOWAĆLaureatki trzech pierwszych miejsc otrzymają od nas nagrody w postaci profesjonalnego wizażu przy jednej z wysp marki PAESE (sprawdź, w jakich miastach je znajdziesz: klik) oraz bon na zakupy kosmetyków marki PAESE o wartości 300 zł dla siebie i swojej przyjaciółki.Pochwal się swoją niezwykłą przyjaźnią i wygraj!

Regulamin

Dzień Kobiet

Komentarze (32)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

qwerty (gość) (Zdumiony.)

Dzień Koibet jest to upamietnienie kobiet które zginęły w czasie pożaru. Kobiety te walczyły o równouprawnienie i prawa wyborcze. Więc jak najbardziej Dzień Kobiet pasuje do feminizmu i gender.

sąsiad (gość)

stary cap nocuje przy corce długosza a tatuś myslac że placi alimenty dofinansowuje mamusi kochnkow

nn (gość)

http://www.fronda.pl/a/bronislaw-komorowski-chodzil-po-poznaniu-z-rozpietym-rozporkiem-zobacz-film,48360.html

marek` (gość)

Życzenia na Dzień Kobiet – fajne i oryginalne wierszyki. Zarówno na kartkę, jak i na smsa
http://narozneokazje.pl/zyczenia-na-dzien-kobiet-wierszyki-i-zyczenia-na-dzien-kobiet/

Mieszkaniec (gość)

na dzień kobiet dużo rozkoszy na stronie zbiornik com datezone com i klub69 net albo redfoxswingklub w czeladzi

miasteczko (gość)

Ciekawe czy weryfikacja będzie.walka jest taka jakby samochód do wygrania był hehehe :-)

czytelniczka (gość)

takie konkursy są dla bogatych których stać żeby wysłać 100smsów,aby wygrać nagrodę dla siebie. wiadomo smsy kosztują i tak zarabiają te portale, dadzą nagodę za 300zł a dzięki smsom zarobią 10 krotnie więcej

Iga (gość)

Nie będę brać żadnego udziału ,bo jest tu czyste szachrajstwo głosami ,głosy idą po woli a na raz po 100 w ciągu 5 minut zostaje przypisanych do danego zdjęcia bądź danego obiektu w konkursie....