Zajrzyjcie tu, bo znaleźliśmy dla Was parę fajnych pomysłów na spędzenie walentynek. Macie inne? Czekamy na Wasze propozycje!

Pomysłów jest sporo. Niektórzy walentynki spędzą w domu, inni na romantycznej kolacji. Są i tacy, którzy w święto to wybiorą zabawę w gronie przyjaciół. Bo walentynki, to święto nie tylko dla zakochanych. W tym roku ten dzień wypada w poniedziałek - dlatego większość z nas planuje bawić się już przez weekend. Od czego zaczniemy?

- Pomysły rodzą się spontanicznie. Dzisiaj nie mam jeszcze planów na walentynki. Ale na pewno będzie to coś ekstra - zapowiada pan Ryszard z Nowego Bytomia, który walentynki planuje spędzić razem z żoną.

Dla par propozycji na spędzenie tego szczególnego święta nie brakuje. Można wybrać się na kolację do restauracji, ale pomysłem jest też wieczór ten spędzić z muzyką lub kabaretem. W Fantasy Parku w CH Plaza świętować zaczynamy już jutro. Na początek zagra Dave Bo na saksofonie. Towarzyszyć mu będzie muzyka DJ. Będzie też słodka fontanna czekoladowa, konkursy i nagrody w postaci bonów zakupowych, czy zaproszeń do restauracji. Początek zabawy o godz. 21. Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. A w poniedziałek, kiedy to przypada kalendarzowy dzień zakochanych Fantasy Paryk proponuje zabrać swoją walentynkę na kręgle. Dla par będzie w tym dniu 50 procent taniej w salonie CH Plaza.

Natomiast niedziela z Plazie to spotkanie z portrecistą, karykaturzystą, czy tarocistką. Będą też konkursy z nagrodami. A wieczorem - na znak naszej miłości, wypuścimy w niebo chińskie lampiony szczęścia. Impreza potrwa w godzinach od 16 do 19.

Zaś dla tych, którzy chcą spędzić walentynki w klimacie kabaretowym - okazja do tego będzie w poniedziałek w zabrzańskim Domu Muzyki i tańca. Tam o dobrą zabawę zadbają Łowcy.B, artyści z NeoNówki oraz zespół muzyczny Żarówki. Początek o godz. 19. Bilety wstępu kosztują 50, 60 i 70 zł. Można je kupić przez internet i w kasie DMiT-u.

Swoja ofertę na walentynki ma również rudzkie kino Patria. W poniedziałek o godz. 17.30 na ekranie Patrii do obejrzenia będzie "Zwerbowana miłość". Natomiast o godz. 19.30 na kinowym ekranie wyświetlany będzie melodramat "Smaki miłości".

Z kolei na koncertowe walentynki można się wybrać jutro do Śląskiego Centrum Kultury w Świętochłowicach, gdzie o godz. 18 odbędzie się koncert pod hasłem Reggae Night. Bilety w cenie 30 zł(przedsprzedaż) i 40 zł(w dniu koncert).

Pomysły się mnożą. A jak wy spędzicie tegoroczne walentynki? Macie już jakieś pomysły? Czym zaskoczycie swoją partnerkę lub swojego partnera? Podpowiedzcie nam jak można fajnie spędzić ten dzień!

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Joanna (gość)

Ja polecam świetne miejsce w niesamowitym miejscu i nie powtarzalnym klimacie : http://www.dworgorny.pl

Tomek (gość)

Ja znalazłem coś takiego: http://insightsdiscovery.pl/ - kiedyś w poprzedniej firmie korzystaliśmy z tego - ciekaw jestem co na to powie moja Pani :)

Wojtek (gość)

Ja jutro zabieram swoją Kobietkę na romantyczny spacer, a potem... Kolacja na barce Augusta. Mają tam piękny widok na Wisłę i kładkę Bernatka, gdzie od ponad roku wisi nasza kłódka :)