"House of Cards' "House of Cards'

(© mat.pras.)

Za nami premiera trzeciej serii jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji. 27 lutego na Netfliksie pojawiła się trzecia seria serialu "House of Cards".

Na premierę trzeciej serii Franka Underwooda czekało wielu. Wielu też postanowiło ściągnąć serial z sieci. Amerykańskie media opublikowały dane dotyczące krajów, które najczęściej ściągały trzecią serię produkcji. Na liście znalazła się też Polska, która zajęła 5. miejsce.

Na pierwszym miejscu znalazły się Chiny (60 tys. pobrań), na drugim miejscu znalazły się Stany Zjednoczone (50 tys.), a na trzecim Indie (47 tys.). Na kolejnych miejscach w rankingu "piracenia" znalazły się Australia (40 tys.). Polska ( 37 tys.), Wielka Brytania (32 tys.), Kanada (27,5 tys.).

Czytaj też: Piękne dziewczyny z "Gry o tron". Zobaczymy je w piątej serii

Seriale

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wer (gość)

Pobieranie to nie piracenie. Dokształćcie się. O piraceniu można mówić, jeśli ktoś rozpowszechnia coś do czego nie ma praw na takowe rozpowszechnianie.