Trynkiewicz zamieszka w Rudzie Śląskiej? Tak podał wychowawca

Jak wynika z informacji, które pojawiły się w sieci, groźny pedofil i morderca, Mariusz Trynkiewicz zamieszka w Rudzie Śląskiej, a konkretnie w kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Wirku. Mieszkańcy są przerażeni

Sonda

Co robić z wyjątkowo groźnymi przestępcami?

Mariusz Trynkiewicz, seryjny gwałciciel i morderca, wychodzi na wolność 11 lutego po odbyciu kary 25 lat pozbawienia wolności. Zgwałcił i zabił czterech chłopców. Teraz prawdopodobnie zamieszka na Śląsku, a konkretnie - w Rudzie Śląskiej.

Trynkiewicz zamieszka w Rudzie Śląskiej! Spotkanie z mieszkańcami


Na stronie urzędu miasta pojawiła się informacja:

Nawiązując do doniesień prasowych na temat planów pana Mariusza Trynkiewicza dotyczących zamieszkania w Rudzie Śląskiej w budynku przy ul. Dąbrowskiego 11, zapraszamy państwa na spotkanie z prezydent miasta Grażyną Dziedzic. Spotkanie odbędzie się w dniu 28 stycznia 2014 r. o godz. 18 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Dąbrowskiego 18.Trynkiewicz zamieszka w Rudzie Śląskiej? Tak podał jego wychowawca


Gdzie dokładnie zamieszka 52-letni Mariusz Trynkiewicz? Z informacji, jakie podaje m.in. gazeta "Fakt" wynika, że Trynkiewicz zamieszka w Rudzie Śląskiej. Tak miał rzekomo wyjawić swojemu więziennemu wychowawcy.

Mariusz Trynkiewicz prawdopodobnie wraz ze swoim „kuzynem” po wyjściu na wolność osiedli się w Wirku przy ul. Dąbrowskiego.

"Fakt" podaje, że jest to w rzeczywistości kochanek Trynkiewicza, którego pedofil i morderca zna jeszcze z czasów w więziennych w Strzelcach Opolskich.

Mieszkańcy w szoku. Boimy się o dzieci - mówią


- Jak można dopuścić gwałciciel, morderca i pedofil zamieszka w naszym mieście! - mówi zdenerwowany pan Andrzej. - Mam dwoje dzieci. Boję się je wypuszczać do szkoły.

Zawrzało nie tylko wśród mieszkańców Wirku, ale również w internecie. Na Facebooku powstał już nawet fanpage "Ruda Śląska nie dla M. Trynkiewicza".

Policja nie potwierdza jednak informacji o tym, że Trynkiewicz zamieszka w Rudzie Śląskiej. Krzysztof Piechaczek, oficer prasowy rudzkiej policji, odcina się od komentarza w tej sprawie, odsyłając do śląskiej policji.

- Nie mamy żadnych oficjalnych informacji odnośnie tego, by miałby on osiedlić się w jakimkolwiek mieście na Śląsku - mówi asp. Adam Jachimczak z ze
∨ Czytaj dalej

społu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. - Oczywiście jesteśmy przygotowani do tego, by w takiej sytuacji zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

Ulica Dąbrowskiego jest jedną z głównych ulic w dzielnicy Wirek. Znajduje się ona niedaleko Centrum Handlowego Plaza. Przy ul. Dąbrowskiego jest także główna siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Komentarze (43)

avatar
avatar
biedny facet to wina księdza-pedofila który go gwałcił gdy miał 10 lat (gość)

biedny facet to wina księdza-pedofila który go gwałcił gdy miał 10 lat

avatar
PostrachOszustówPolitycznych (gość)

Ileż można zanudzać jakimiś dewiantami, najpierw Waśniewską, teraz Trynkiewiczem? Dajcie jemu kwaterę u buzka, w końcu buzkowe "reformy" do dziś wszyscy odczuwają-i będzie to "nagroda" za całokształt działalności tego oszusta.

avatar
DD (gość)

STRAŻNICY MIEJSCY CHYBA NIE MAJĄ CO ROBIĆ SKORO PILNUJĄ NIE WIADOMO CZEGO. PANI DZIEDZIC STRAŻ MIEJSKA JEST OD PATROLOWANIA MIASTA A NIE ZABEZPIECZANIA JAKIEGOŚ KRYMINALISTY

OberschlesienŚwiony xsior

Nojwiynkszo żuleria je w cyntrum Świon. sprawdź a potym szkryflej ciulstwa. Skończcie żyć legyndami kerych już niy ma... Tak samo, że Lipiny najgorszo dzielnica durś słysza... To jest jedna z bezpieczniejszych w Świonach bo nojmyni przestympstw tam je. W cyntrum Świon je trzykrotnie wiyncy zdarzyń kryminalnych niż we Lipinach. No, ale po co sie edukować i żyć na czasie skoro lepi suchać legynd i żyć tym co boło kilkanoście lot tymu.

avatar
L (gość)

Komentarz Rudziana MI SIE PODOBA, JEST BARDZO TRAFNY I SWIETNIE WYWAZONY - W PELNI SIE ZGADZAM........ Gazeta Fakt to jedna z najbardziej poczytnych i pozadanych gazet przez Polakow (wiarygodne zrodlo informacjii) hehe he

avatar
xsior (gość) lll

To samo kiedyś było w Świętochłowicach i w sumie po jakiejś tam części jest nadal w Lipinach, gdzie największa "żuleria" jest importowana tam przez lata...

avatar
Rudy (gość)

Pani Dziedzic powinna wyprawkę albo stałe wsparcie finansowe gościowi przyznać. Na pewno mu będzie trudno zacząć po 25 latach.

avatar
rudzian (gość)

Prezydent zwołuje spotkanie w sprawie Trynkiewicza, na podstawie informacji "ujawnionej" przez najmniej wiarygodną gazetę. Jeżeli pani Dziedzic wierzy w to, co pisze "Fakt" to nie dziwię się, że miasto pod jej rządami jest w tak fatalnym stanie. Zapewne z "Faktu" czerpie też wiedzę o ekonomii, inwstycjach i finansach publicznych.

Wybierz kategorię