Plastyczne, muzyczne, sportowe, a może językowe? Z końcem wakacji rozpoczęły się zapisy na zajęcia w Rudzie Śląskiej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które zostały przygotowane przez rudzkie jednostki kulturalne

W bielszowickim Domu Kultury (ul. E. Kokota 170, tel. 32 240-21-25/26) trwają wstępne zapisy na zajęcia w Rudzie Śląskiej do sekcji wokalnej, rytmicznej, plastycznych dla dzieci oraz dla dorosłych, karate, nauki gry na gitarze, akordeonie oraz na keyboardzie, teatralnej „MOKLANDIA”, Zumby Fitness dla młodzieży i dorosłych oraz klubu „Tęcza”.

Ponadto, po uprzednim zakwalifikowaniu się, można także dołączyć na zajęcia w Rudzie Śląskiej do Zespołu Akordeonistów. Spotkanie organizacyjne z instruktorami odbędzie się 23 września o godz. 17. Wtedy też osoby, które wcześniej się nie zapisały, po zapoznaniu się z harmonogramem poszczególnych zajęć będą mogły to zrobić. Zajęcia rozpoczną się w październiku.

Zajęcia w Rudzie Śląskiej, a jak najmłodsi spędzali wakacje?


W październiku rozpoczną się także zajęcia w Rudzie Śląskiej dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty. Z początkiem września ruszą zapisy do sekcji – teatr, gitara, aerobic, plastyka, keyboard, Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Rudzianie” oraz taniec nowoczesny.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych zajęć wraz z cennikiem zamieszczone zostały na stronie www.mckrudasl.pl.

Ciekawą ofertę zajęć w Rudzie Śląskiej dla dzieci i młodzieży przygotował także Młodzieżowy Dom Kultury (ul. Janasa 28). Ośrodek już teraz prowadzi zapisy do poszczególnych kół - muzycznego, sportowego, językowego, plastycznego, teatralnego, kulturystycznego, komputerowego oraz dziennikarskiego.

- W zależności od ilości osób biorących udział w poszczególnych zajęciach, zapisy prowadzone będą także w czasie roku szkolnego – zapowiada Renata Buryan, dyrektor MDK.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mdkruda.org. Zajęcia w Rudzie Śląskiej w MDK rozpoczną się we wrześniu.

Mali rudzianie swoje pasje i zainteresowania będą mogli realizować również w In-nYm Domu Kultury prowadzonym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI. 14 września odbędzie się festyn, podczas którego przedstawiona zostanie oferta zajęć dodatkowych na najbliższy rok szkolny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!