Wybierz region

Wybierz miasto

  Bezpieczeństwo i zabawa

  Szkoła Podstawowa nr 30 im.Karola Miarki
  Ruda Śląska, ul. Chryzantem/10

  11:00 Sobota, 21 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Nauka pierwszej pomocy, czy ćwiczenia sztucznego oddychania na fantomach - to tylko niektóre atrakcje, z których będzie można skorzystać podczas Festynu Rodzinnego w SP 30 w Rudzie. Nie zabraknie również zabaw tanecznych, dmuchańców, licznych konkursów, animacji dla dzieci oraz zajęć plastycznych.

  Festyn odbędzie się 21 lutego w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Chryzantem w Rudzie. Skierowany jest do całych rodzin i ma na celu zwrócenie uwagi na kwestie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, tak dzieci w drodze do i ze szkoły, jak i udzielania pierwszej pomocy.

  W programie imprezy znalazły się m.in. zabawy taneczne dla dzieci, zabawy mieczami otulinowymi i chustą animacyjną, przeciąganie liny, zajęcia plastyczne dla najmłodszych, rodzinny konkurs na budowę domów z wielkich klocków, bajka dla dzieci „Największym skarbem jest przyjaźń”, skoki w workach oraz inne zabawy sportowe. Pojawi się także punkt pierwszej pomocy. Będzie można skorzystać z nauki jej udzielania oraz ćwiczeń na fantomach do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, dzieci zaś wezmą udział w konkursie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na miejscu będzie można także dokonać pomiaru ciśnienia i poziomu cukru. Festyn rozpocznie się o godzinie 11:00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.