Wybierz region

Wybierz miasto

  Bezpłatne konsultacje kolorystyczne z designerem w Rudzie Śląskiej

  Studio Koloru Tikkurila TIC STOBUD
  Ruda Śląska, ul. Zabrzańska/5

  08:00 - 13:00 Sobota, 15 czerwca

  • Wstęp wolny

  Zupełnie bezpłatne konsultacje z designerem organizowane przez popularną markę farbiarską Tikkurila odbędą się 15 czerwca w studiu koloru TIC przy ul. Zabrzańskiej 5. Profesjonalny projektant będzie w godzinach 8:00 - 13:00 udzielać porad dotyczących doboru kolorow do domowych wnętrz.

  Spotkanie z designerem ma charakter otwarty i jest bezpłatne. Dedykowane jest wszystkim, ktorzy poszukują pomysłow zarowno na większe remonty, jak i mniejsze metamorfozy własnego M. Konsultacje z projektantem to jednak nie wszystko – odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z wieloma inspiracjami kolorystycznymi i przekonać się, jak konkretne odcienie i zestawienia barw wyglądają na żywo. Podczas spotkania będzie też możliwość skorzystania z usługi Tikkurila Color Service, pozwalającej na dokładne dopasowanie koloru farby do dowolnego przedmiotu – ulubionej narzuty, poduszki, zasłony itp. Na miejscu można będzie od razu kupić potrzebne do remontu produkty z oferty Tikkurila.

  Harmonogram najbliższych spotkań z designerami znajduje się na stronie: https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/porady/porada_designera.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy rozpoznasz te ryby na zdjęciach? Każdy je kojarzy! QUIZ