Wybierz region

Wybierz miasto

  Musical pasyjny "Twoje życie - Twój wybór"

  Parafia rzymskokatolicka św. Michała Archanioła
  Ruda Śląska, ul. Królowej Jadwigi/8

  19:15 Sobota, 28 marca

  • Brak informacji o cenie

  Musical pasyjny „Twoje życie Twój wybór", to historia Artura - celebryty, który prowadzi światowe życie w blasku fleszy, ale tak naprawdę jest sam…. Podczas kolejnego wieczoru, sącząc drinka, uświadamia sobie, że nie radzi sobie z życiem. Zasypia i budzi się w innym świecie. ...


  Musical jest uwieńczeniem tegorocznych rekolekcji wielkopostnych dla dzieci ze szkół podstawowych SP 36 i SP 6, w którym weźmie udział prawie 200 osób. Praca odbywała się w kilku grupach: plastycznej, choreograficznej, muzycznej. Efekt trzeba zobaczyć. Zapraszamy! Po musicalu dla chętnych noc konfesjonałów.


  Warto dodać, że rudzka młodzież ma za sobą kilka takich przedsięwzięć za sobą, które odniosły spektakularny sukces. Wystarczy wspomnieć „Dziewczynkę z marzeniami”, „Chatę”, czy „Oskarżoną”. Musical ewangelizacyjny jest nową formą przekazu, która spotyka się z dużym zainteresowaniem widzów, szczególnie młodych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.