Międzynarodowe Wymiany Młodzieży - jak zacząć?

2013-09-02 16:42:19

1. października to ostatni termin przyjmowania wniosków do Programu "Młodzież w działaniu", w związku z tym pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na warsztaty poświęcone przygotowywaniu międzynarodowych wymian młodzieży, które odbędą się 7. września o godz. 10:00 w Centrum Aktywności Młodzieżowej w Rudzie Śląskiej przy ul. 1 maja 32.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się :
- w jaki sposób nawiązać współpracę z partnerami z zagranicy,
- jak opracować ciekawy i innowacyjny program zajęć,
- skąd pozyskać dofinansowanie i jak wypełnić wniosek o fundusze
- jak pomyślnie zrealizować projekt bez dodatkowego stresu i problemów.

Warsztaty skierowane są do mieszkańców miasta Ruda Śląska w wieku 15-24 lat. W przypadku zainteresowania ze strony opiekunów grup i nauczycieli wymagany jest udział wspólnie z młodzieżą.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem mlodziez@karski-institute.org do czwartku 5. września. Osoby zakwalifikowane do udziału poinformujemy mailowo w piątek 6 września.

Jesteś na profilu Krzysztof Duda - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.