Szanse w barażach

(miw)
Siatkarze KPKS Halemba stracili miano niepokonanych. W niedzielę na własnym parkiecie ulegli drużynie Halny Węgierska Górka 2: 3, choć po pierwszych dwóch setach wydawało się, iż szybko odprawią rywali (oba wygrali do ...

Siatkarze KPKS Halemba stracili miano niepokonanych. W niedzielę na własnym parkiecie ulegli drużynie Halny Węgierska Górka 2: 3, choć po pierwszych dwóch setach wydawało się, iż szybko odprawią rywali (oba wygrali do 20). Apetyty na lepszy rezultat na pewno były większe, zwłaszcza iż w piątek siatkarze z Halemby dość łatwo pokonali w Zabrzu tamtejszy MOSiR.

Tym razem scenariusz był odwrotny – po przegranym pierwszym secie, gracze KPKS ruszyli do odrabiania strat, wygrywając ostatecznie 3:1. Po weekendowych pojedynkach zespół z Halemby zajmuje drugie miejsce w IV lidze rozgrywek i wciąż jeszcze ma szansę na baraże o awans do II ligi.