Zawodnicy Slavii Ruda Śląska wrócili z medalami z zawodów w Białogardzie

Trzy medale zdobyli zapaśnicy Slavii podczas Międzynarodowego Memoriału im. Marcina Jureckiego w zapasach w stylu wolnym w Białogardzie

Zawodnicy ZKS SLAVIA Ruda Śląska wywalczyli podczas tych zawodów trzy medale. W kategorii do 55 kg zwyciężył niezawodny Adrian Hajduk, kolejnym medalistą został w kategorii do 74 kg Andrzej Sokalski, który zajął miejsce trzecie. Brązowy medal wywalczył również w kategorii do 96 kg Kamil Wojciechowski.

W zawodach uczestniczyło 58 zawodników z całego kraju oraz ekipa z Rosji.

Start w Białogardzie był ostatnim sprawdzianem reprezentantów Polski, w tym Adriana hajduka, przed Mistrzostwami Europy, które rozegrane zostaną w dniach 17 – 23 marca w Tbilisi.