ZKS Slavia Ruda Śląska zwyciężył w klasyfikacji klubowej Pucharu Polski Kadetek w zapasach kobiet

MM
FB ZKS Slavia Ruda Śląska
ZKS Slavia Ruda Śląska zwyciężył w klasyfikacji klubowej Pucharu Polski Kadetek w zapasach kobiet. Zawody te odbyły się w Zamościu w dniach 17-18 marca 2017 roku.

Pięć zawodniczek rudzkiego klubu stanęło na podium. Złoto wywalczyły: Natalia Koperska 40 kg, Karolina Stróżyk 52 kg i Kamila Kulwicka 65 kg, srebro - Paulina Danisz 60 kg, natomiast Emilia Pisula 43 kg została brązową medalistką.

Złoty medal w kategorii do 56 kg wywalczyła reprezentująca ZKS Koszalin, a od niedawna szkolona w OSSM w Rudzie Śląskiej Angelika Mytkowska.